www.levnemp4.cz - E-shop s kvalitním zbožím za špičkové ceny

 

Na nás se můžete spolehnout

 

Spolehlivostí myslíme nejen naše špičkové produkty. Spolehnout se můžete také třeba na to, že vám za vaše peníze vždy nabídneme vynikající hodnotu nebo uděláme maximum pro vaši spokojenost. Můžete nám věřit - spoléhá na nás více než 13,5 tisíc zákazníků v České republice a více než 9 tisíc v Slovenské republice.

 

Naše plné sklady jsou zárukou rychlého dodání zboží

 

Společnost Beauty And Me s.r.o., (sidlo firmy třída Generála Píky 1993/9, 61300 Brno, zapsaná u Krajského soudu v Brně - C 83067 , IČ 02942836), má jako maloobchodní prodejce techniky v Čechách sklady, ve kterých jsou tisíce položek a tisíce kusů zboží pro Vaše okamžité potěšení.

 

Kompletní servis v Čechách

 

Všechno zboží máme v Brněnském skladu, který se stará o expedici, písemnou komunikaci a řešení vráceného/reklamovaného zboží. Prosím využívejte přímo tuto adresu - urychlíte tím vyřešení Vašich požadavků.
Jaroslav Kašpar
Třída g. Píky 9
613 00, Brno

 

V jednoduchosti je síla

 

Nechceme vás zahlcovat složitými technologiemi, množstvím informací nebo komplikovanými službami. Chceme vám především umožnit pohodlně a příjemně si vychutnat přínos našeho zboží. Vždy se tedy budeme snažit, aby pro vás byli naše produkty velmi snadno použitelné. Stejně jednoduše doma, na cestách, ale i v zahraničí.

 

Blesková komunikace

 

Snažíme se, aby naše reakce byla co nekratší a nejpřesnější na všechny Vaše dotazy. Pro přehlednou a konkrétní komunikaci Je možno využít e-mail: info@levnemp4.cz a pro bleskové dotazy mobilní telefon: 608550184.

 

Inspirace pro zpříjemnění života

 

Našimi službami vás chceme především inspirovat. Co třeba podělit se s blízkými o zážitky fotkou pořízenou MP4, zahnat nudu oblíbenou písní nebo potěšit přátele reálným videem ze života.

 

Eshop Levné MP4.cz


DomůDomů