Platba a doprava

 

Doprava
Cenný balík/Cenné psaní

Přeprava určená pro dražší spotřební zboží (mobilní telefony atd.). Doprava je řešena společností Česká pošta a to službou Cenný balík/Cenné psaní. Dodání nejdříve do druhého pracovního dne od podání zásilky po celé České republice. Zásilka je uložena po dobu 14 dnů na nejbližší poště (je možno tuto dobu prodloužit až na 30 dní). V informaci o expedici zboží Vám je zasláno i číslo příslušného balíku. Informace o tom kde se balík nachází je možné získat na čísle 800 177 889 nebo na stránce http://www.cpost.cz

Doporučený balík
Přeprava určená pro levnější zboží (do 600,- Kč vč. DPH). Doprava je řešena společností Česká pošta a to službou Doporučený balík. Dodání cca 3 dny od podání zásilky po celé České republice. Zásilka je uložena po dobu 14 dnů na nejbližší poště (je možno tuto dobu prodloužit až na 30 dní). Vaši nejbližší poštu najdete dle PSČ na http://www.cpost.cz.

 


Spediční firma PPL
Rychlá spediční přeprava nutné osobní převzetí zásilky. Doprava je řešena společností PPL. Dodání nejdříve do druhého pracovního dne od podání zásilky po celé České republice. Firma PPL v případě nedoručení zásilky provede další pracovní den druhý pokus o doručení. V tomto případě Vás pravděpodobně řidič spediční firmy PPL kontaktuje a domluví se na přesnějším určení doby dovozu. V informaci o expedici zboží Vám je zasláno i číslo příslušného balíku. Informace o tom kde se balík nachází je možné získat na čísle příslušného depa PPL na čísle 800 184 975 a na jejich webových stránkách http://www.ppl.cz.

 


Ceny doprava

Česká pošta Cenný balík/Cenné psaní: 100,- Kč
Česká pošta Doporučený balík: 70,- Kč
Osobní odběr: 0,- Kč = ZDARMA
spediční firma PPL: zatím není možno objednat


Pro registrované klienty je doprava zboží nad 5000,- Kč zcela ZDARMA.

Pokud si kupující nepřevezme objednané zboží v termínu a bude chtít zboží zaslat opětovně, pak nese původní i další náklady na dodání v plné výši. Pokud si kupující nepřevezme objednané zboží v termínu a o zboží již nebude mít dále zájem, může prodávající požadovat proplacení všech vynaložených nákladů spojených s plněním objednávky kupujícího.

Při platbě převodem na náš účet a následném zrušení objednávky z naší strany nebo ze strany zákazníka převedeme bez zbytečných odkladů zaplacenou částku zpět na účet, ze kterého bylo objednané zboží zaplaceno.

 


Dodání zboží

Dostupnost zboží je v eshopu Levné MP4.cz uvedena u každého výrobku zvlášť. Pokud i přesto nastane situace, kdy zboží nelze dodat, dohodne se prodávající s kupujícím na dalším postupu v řešení objednávky a to jedním z komunikačních prostředků (email, telefon apod.).

 


Reklamace

Každý výrobek před odesláním testujeme, tedy snažíme se reklamce maximálně minimalizovat. Bohužel je u elektroniky nelze úplně vyloučit. Při reklamaci nás prosím kontaktujte s danou závadou a my Vám navrhneme nejrychleší řešení Vašeho problému. Totéž platí pro vrácené zboží. Zboží nám zpět nezasílejte na dobírku - takové zásilky nebudou akceptovány a budou vráceny odesilateli.


DomůDomů